MÜSELLİMOĞLU FERFORJENİN SANATLA BÜTÜNLEŞTİĞİ ADRES
MUSELLIMOGLU THE ADDRESS OF  WROUGH IRON ART
her hakkı saklıdır

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir değer imal ederek sıfır sorun  ulaşmak ve sektörümüzde öncü şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Tüm müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek, modern teknolojik ve çağdaş yönetim imkanlarımızı kullanıp kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

ORTAK AKIL
Süreçlerimizi ve sistemimizi, çalışanlarımızın katılımını sağlayarak kaliteli hizmet anlayışıyla sürekli geliştirmektir.
BEKLENTİLERİNİZİN DE ÖTESİNDE
Kültürümüz, müşterilerimizin talep ve şikayetlerle ilgili beklentilerini en iyi kalitede ve en kısa sürede karşılamak ve beklentilerin ötesine geçmektir.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
MÜSELLİMOĞLU METAL. müşterilerine karşı sorumluluklarının bilincinde bir şirket olarak, kaliteli hizmetiyle sektöründe lider kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.
TOPLAM KALİTE VE ÇEVRECİ YAKLAŞIM
Organizasyon kültürümüzü toplam kalite yönetimi ve yönetim felsefelerine uygun hale getirerek, işyerimizin sağlık, güvenlik ve çevre ile ilgili uygulamalarını ilgili yasal düzenleme gereklerinin üzerinde, ayrıca çevremizin gelecek nesillere bırakılacak en önemli miras olduğu bilinciyle; doğa ve kentsel yaşamla bütünleşip, çevreci bir yaklaşımla kaliteli hizmet vermekte ve faaliyet göstermekteyiz.
SÜREKLİ İLETİŞİM
Kalite hedeflerimizi gerçekleştirmek, müşterilerimize daha iyi ürün ve hizmet sunabilmek için, tüm resmi/özel kurumlar ve müşterilerimizle sürekli iletişim ve iş birliği içinde bulunarak sorunsuz bir çalışma ortaya koymaktayız.
ÖĞRENEN ORGANİZASYON
Öğrenen organizasyon anlayışıyla ar-ge faaliyetleri ve eğitime önem vererek bilgi düzeyimizi daima geliştirmek ve şirket içi/dışı bilgi akışı ve koordinasyonu etkin bir şekilde aktif tutmaktayız.

KISACA
SEKTÖRÜMÜZDE GELECEK BİZİZ
free flash banner on free flash banner
New Page 2